O mně

o mne obr

Jmenuji se Alena Picková, Váš spolehlivý odborník v oboru realit. Zajistím pro Vás komplexní realitní servis – od prodeje nebo pronájmu nemovitostí v České republice i zahraničí, poradenství, právní servis až po profesionální propagaci a marketing.

Zkušenosti na realitním trhu sbírám už od roku 2009. Moje cesta začala na pozici makléře a postupně jsem se vypracovala na vedoucí pobočky M&M Reality v Pardubickém kraji. V letech 2016-2021 jsem se svou pobočkou vstoupila mezi milionové týmy a tuto metu jsem několikrát obhájila. Rok 2021 jsem uzavřela překonáním obratu 10 milionů korun.

Miluji změny a výzvy, proto jsem se rozhodla rozšířit své portfolio také o zahraniční nemovitosti. Mým snem se stal Egypt a během velmi krátké doby se mi podařilo prodat svou první nemovitost na pobřeží moře.

V roce 2022 jsem absolvovala školení pro fotografy nemovitostí a povýšila své realitní prezentace na špičkovou úroveň. Pro své klienty nyní zajišťuji také profesionální focení nemovitostí s videoprezentací a virtuální prohlídky.

Na mě se můžete spolehnout. Zakládám si na spolehlivosti a profesionálním vztahu s každým klientem. Umím naslouchat a být 100% oporou při nákupu či prodeji nemovitosti. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a pro každý obchod pečlivě připravuji strategií na míru.

Mám za sebou zprostředkování prodeje či pronájmu více než 900 nemovitostí pro M&M Reality a nastal čas se zase kousek posunout.

Pokračuji tedy pod svou vlastní značkou Alena Picková – reality a těším se na další výzvy.