Prodej apartmánů 4+kk, Bali

Cangguu 0086
Cena prostoru
9 990 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Alena Picková
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji apartmány na ostrově Bali ve městě Canggu, které mají velký potenciál stát se skvělou investicí. Jedná se o novostavbu cihlového přízemního domu a novostavbu patrového domu. Oba apartmány kombinují moderní stavitelské prvky s typickým zdejším designem. Každý apartmán má tři ložnice, každá s vlastní koupelnou a WC, bazén, samostatný vchod a vlastní parkovací místo u domu.

Patrový apartmán je umístěn na parcele o rozloze 180m². Zastavěná plocha objektu činí 148m², užitná plocha 176m2.
Přízemní je umístěn na parcele o rozloze 241m². Zastavěná plocha objektu činí 153m², užitná plocha 142m2
Tato nemovitost nabízí výhodnou polohu, která může být klíčová pro její úspěšnou návratnost investice. Cena pronájmu na 1 noc je kolem 200 Euro. NÁVRATNOST INVESTICE do 10-ti let včetně všech služeb jako je péče o bazén, úklid a zařizování pronájmů.

Ostrov Bali je indonéská provincie a leží ve skupině Malých Sund, mezi ostrovy Jáva a Lombok. Bali je nejnavštěvovanějším ostrovem Indonésie. Celoročně sem přijíždějí turisté za exotickými plážemi, krásnou přírodou a zajímavou hinduistickou kulturou. Ostrov Bali se nachází 3,2 km západně od ostrova Jáva. Od nejzápadnějšího k nejvýchodnějšímu bodu má 153 km a přibližně 112km od severu k jihu. Na severu ostrova je několik sopek a ta nejvyšší — Agung (3.142 m) je zároveň i nejvyšším vrcholem Bali. Díky vulkanické činnosti jsou v této části ostrova pláže s černým pískem, zatímco na jihu je písek bílý. Kolem ostrova je korálový útes. Tato investice je ideální pro ty, kteří hledají možnost získat stabilní příjem z pronájmu nebo jen chtějí investovat do nemovitosti s vysokým potenciálem růstu. Servis pronájmu je zajištěn.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro každého, kdo hledá stabilní investici s vysokou návratností.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0086
Datum aktualizace05.01.2024
Druh objektuCihlová
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2148
Plocha užitná m2100
Počet míst k parkování1
Plocha terasy m227
Počet teras1
Počet bazénů1
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaRekreační
TopeníKlimatizace
Komunikace 
Počet objektů2
Počet podlaží objektu2
Popis prostoru
Typ domuPatrový
Druh prostorApartmány
Stav prostoruNovostavba
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaD - Méně úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
email: fname: lname:
Poloha zadaná inzerátem je obec